EDUROAM

MOKYKLOJE VEIKIA PASAULINIS BELAIDŽIO RYŠIO TINKLAS EDUROAM

EDUROAM paslauga – ryšio paslauga, leidžianti skirtingoms institucijoms naudotis vieninga bevielio ryšio naudotojų autentifikavimo sistema.
Naudojantis EDUROAM paslauga, naudotojas, norėdamas prisijungti prie kitos institucijos bevielio tinklo, gali naudoti tą patį naudotojo vardą ir slaptažodį, kokį naudotų, būdamas savo institucijoje. Papildoma registracija nereikalinga.

KAIP PRISIJUNGTI?

 1. (Mokyklos personalui). Tikrinkite darbinę  el. pašto paskyrą kurioje rasite iš mokyklos IT administratoriaus gautus prisijungimo duomenis. Jei nerandate Susiekite su mokyklos IT administratoriumi https://www.kacerginesmdc.lt/e-mokykla/ registruodami savo užklausą IT pagalbos formoje.
 2. (Mokiniams). Susiekite su mokyklos IT administratoriumi https://www.kacerginesmdc.lt/e-mokykla/ registruodami savo užklausą IT pagalbos formoje.
 3. Prisijunkite prie tapatybės valdymo portalo https://epaslaugos.lm.lt/activate
 4. Įveskite gautus duomenis, susikurkite savo slaptažodį.  Slaptažodžiai turi atitikti šiuos reikalavimus:
  • Būti bent 8 simbolių ilgio
  • Turėti simbolių: didžiųjų ir mažųjų TIK lotynų kalbos raidžių (nuo Aa iki Zz), skaičių (nuo 0 iki 9), specialiųjų simbolių (pavyzdžiui !, $, #, % )
  • Šie reikalavimai galioja keičiant ar sukuriant naujus slaptažodžius
 5. Savo mobiliajame įrenginyje (telefone, kompiuteryje, planšetėje ar pan.) susiraskite bevielio ryšio tinklą LM (mokiniams), EDUROAM (pedagogams)
 6. Prisijungimui naudokite savo vardą pridėdami galūnę @lm.lt  pavyzdžiui: 123456@lm.lt ir sukurtą slaptažodį
 7. Detalią prisijungimo instrukciją „Windows“  ir „Android“ operacinėms sistemoms rasite EDUAROAM prisijungimo instrukcija
 8. Norėdami keisti savo prisijungimo duomenis junkitės prie tapatybės valdymo portalo https://epaslaugos.lm.lt/#/login
 9. Atminkite, kad su savo susikurtu vartotoju ir slaptažodžiu bevieliu tinklu galite naudotis daugiau kaip 280 vietų įrengtuose prieigos taškuose Lietuvos švietimo įstaigose. Plačiau https://www.eduroam.lt/lt/zemelapis

Visais su belaidžio tinklo EDUAROAM naudojimu susijusiais klausimais rašykite sistemos administratoriui  arunas.raskauskas@kacerginesmdc.lt arba registruokite užklausą [Button id=”1″]

Skip to content