Mokytojai

Vardas, pavardė

Pareigos

El. paštas

Aušrelė Končienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Ausrele.Konciene@kacerginesmdc.lt

Danguolė Petrikienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Danguole.Petrikiene@kacerginesmdc.lt

Dovilė Rumbė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Dovile.Rumbe@kacerginesmdc.lt

Lina Beržinskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja (vaiko auginimo atostogose)

Lina.Berzinskiene@kacerginesmdc.lt

Raminta Jocienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja (vaiko auginimo atostogose)

Raminta.Jociene@kacerginesmdc.lt

Zita Poderienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Zita.Poderiene@kacerginesmdc.lt

Daiva Zaksaitė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Daiva.Zaksaite@kacerginesmdc.lt

Indrė Grudinskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

indre.grudinskiene@kacerginesmdc.lt

Audronė Vilčinskienė

Pradinių klasių mokytoja

audrone.vilcinskiene@kacerginesmdc.lt

Elvina Čirkova

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

elvina.cirkova@kacerginesmdc.lt

Asta Strašinskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

asta.strasinskiene@kacerginesmdc.lt

Jolita Trepenaitienė

Pradinių klasių mokytoja

Jolita.Trepenaitiene@kacerginesmdc.lt

Miglė Pikelytė

Pradinių klasių mokytoja

migle.pikelyte@kacerginesmdc.lt

Audronė Banevičienė

Pradinių klasių mokytoja

Audrone.Baneviciene@kacerginesmdc.lt

Rūta Grikietienė

Pradinių klasių mokytoja

Ruta.Grikietiene@kacerginesmdc.lt

Irena Čiulkinienė

Pradinių klasių mokytoja

Irena.Ciulkiniene@kacerginesmdc.lt

Danguolė Rinkūnienė

Pradinių klasių mokytoja

Danguole.Rinkuniene@kacerginesmdc.lt

Sigrida Dagilienė

Pradinių klasių mokytoja

Sigrida.Dagiliene@kacerginesmdc.lt

Danutė Poškaitienė

Anglų kalbos mokytoja

Danute.Poskaitiene@kacerginesmdc.lt

Inga Hanusauskienė

Muzikos mokytoja, neformalaus ugdymo mokytoja

Inga.Hanusauskiene@kacerginesmdc.lt

Marius Mastauskas

Neformalaus ugdymo mokytojas

Marius.Mastauskas@kacerginesmdc.lt

Skip to content